Easy Batter Saver 1.0.7.0 (Android)

Easy Batter Saver

Easy Batter Saver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Batter Saver sayesinde Android cihazınızdan daha uzun süre yararlanabilirsiniz.

Easy Batter Saver kullanıcılara mobil cihazları için pil ömrü uzatma imkanı sunan kullanışlı bir batarya ömrü uzatma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Easy Batter Saver eğer akıllı telefonunuzun ihtiyaç duyduğunuz anlarda kapanmasından şikayetçiyseniz size geçerli bir çözüm sunabilmekte. Akıllı cihazlarda genel olarak çok uzun olmayan pil ömrü kullanım alışkanlıklarına göre daha da kısalabiliyor. Bunun yanında telefonunuzun arkaplanında çalışan uygulamalar da pil ömrünüzün daha çabuk tükenmesine sebep olabiliyor. Easy Batter Saver bu tür problemlere çözüm üretebilmekte.

Easy Batter Saver temel olarak kullanım alışkanlıklarınıza göre Android telefonunuzu yapılandırıyor ve akıllı bir şekilde telefonunuzun pil ömrünü uzatıyor. Uygulama bu iş için ekran parlaklığınızı, ekran kapanma süresini ve internet bağlantınızı otomatik olarak denetlemekte. Ayrıca uyku zamanınıza göre yapılandırılabilen uygulama siz uykudayken telefonunuzun çok daha az pil ömrü tüketmesini sağlayabilmekte.

Easy Batter Saver içerisinde 5 farklı profil barındırıyor. Bu profillerden ihtiyacınıza hitap edeni seçerek maksimum verimlilik elde edebiliyorsunuz. Uygulama ana ekranınıza bir batarya göstergesi de ekleyebilmekte.

YORUMLAR