Easy Language Translator 1.19 (Android)

Easy Language Translator

Easy Language Translator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Language Translator mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir çeviri uygulamasıdır

Easy Language Translator eğer yabancı dile çeviri ve tercüme konusunda kullanışlı bir çözüm arıyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil çeviri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir tercüme uygulaması olan Easy Language Translator çeviri işini oldukça pratik bir hale getiriyor. Gümlük hayatınızda yabancı dillerdeki kaynakları takip ederken kimi kelime veya cümlerlerde güçlük yaşayabiliyorsunuz. Bu tür durumlarda bir sözlük kullanmayı deneyebilirsiniz. Fakat Easy Language Translator size bu durumlarda daha hızlı bir çözüm sunuyor ve cep telefonunuzu veya tabletinizi bir çeviri aracı olarak kullanmanızı sağlıyor.

Easy Language Translator text to speech ve speech to text teknolojilerini de kullanıyor. Bu teknolojilerin desteklendiği dillerde dilerseniz söylediğiniz kelimeleri metine çevirebiliyor veya yazdığınız kelimelerin telaffuzunu dinleyebiliyorsunuz.

Easy Language Translator çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle yurt dışı seyahatlerinizde Easy Language Translator yerine çevrimdışı bir sözlük uygulaması kullanmayı tercih etmeniz daha doğru olabilir.

YORUMLAR