Easy Reminder

Easy Reminder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Reminder, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde dilediğiniz özel zamanlara hatırlatıcılar ekleyerek önemli işlerinizi ve görüşmelerinizi asla unutmazsınız.

Easy Reminder, özellikle telefonunu zor duyanlar için geliştirilen etkili ve pratik bir hatırlatma uygulamasıdır. Cevapsız çağrı ve okunmamış mesajlarınız için sizi düzenli aralıklarla uyaran uygulama bu sayede hiç bir önemli görüşme ve mesajı unutmamanızı sağlar.

Uygulamanın size göndereceği bildirimler tamamen düzenlenebilir olarak ayarlanmıştır. Bu nedenle dilediğiniz ayarları belirleyerek bildirimleri istediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Uygulamayı kulanarak yoğun olarak çalışırken açamadığınız çağrıları ve okuyamadığınız mesajları asla unutmazsınız. Belirlediğiniz ayarlara göre sizi belirli aralıklar ile uyaran uygulama sizi arayan kiiye geri dönüş yapabilmenizi sağlar. Özellikle yoğun tempoda çalışan kişilerin sıkça karşılaştığı problemlerden biri olarak, gün içerisinde sizi arayan müdür, patron veya arkadaşlarınızın çağrılarına geri dönmeyi unuturuz. Fakat bu uygulama sayesinde bu çağrıların geldiğinizi asla unutmazsınız. Çünkü belirli aralıklar ile bildirim almanızı sağlayan uygulama geri dönüş yapabilmenizi sağlamaktadır.

İşi gereği gün içerisinde sıkça telefon görüşmesi yapan ve mesajlaşan kişilerin kesinlikle Android cihazlarında bulundurması gereken uygulamalardan biri olan Easy Reminder'ı ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR