Easy Universal TV Remote 1.4 (Android)

Easy Universal TV Remote

1.4
Easy Universal TV Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Universal TV Remote uygulaması sayesinde internet bağlantısı olan televizyonlarınızı mobil cihazınızdan kontrol edebilirsiniz.

Easy Universal TV Remote uygulaması akıllı telefonunuzu ve tabletinizi televizyon kumandasına dönüştürüyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde sadece mobil cihazlarınızı kullanarak birçok televizyonu kontrol edebilirsiniz.

Bu noktada açıklığa kavuşturulması gereken bir nokta var; uygulama sadece son dönemlerde giderek yaygınlaşan ve akıllı televizyon adı verilen modellerle uyum sağlamaktadır. Yani eski tip tüplü veya lcd cihazlarda denerseniz sonuç alamazsınız. Kızılötesi veya WiFi bağlantı üzerinden veri akışını sağlayan bu uygulamayı kullanabilmek için öncelikle ayarlara gidip, IR portu, IR Blaster veya WiFi bağlantı seçeneklerinden birisini seçmemiz gerekiyor. Daha sonra televziyonun markasını girerek kullanmaya başlayabiliyoruz.

Uygulamayı kullanarak kontrol edebileceğiniz modeller;

  • LG TV
  • Samsung TV
  • Sony TV
  • Panasonic TV

Bu markaların televizyonlarından birine sahipseniz Uzaktan Kumanda TV’yi kullanabilirsiniz. Fakat unutmayın ki uygulama şu an için tüm televizyon modelleri ile uyumlu değil. Bu yüzden eğer çalıştıramazsanız gelecek güncellemeleri beklemeniz yerinde olacaktır.

YORUMLAR