ebebek 1.2 (Android)

ebebek

1.2
ebebek
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz e-bebek resmi uygulamasıdır.

E-bebek, 2001 yılında kurulmuş, anne baba adaylarına ve anne babalara hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla hizmet vermeye başlamış güzel bir websitesidir. Websitesinin kuruluş sebepleri bebek bekleyen ve bebeklerini bilinçli bir şekilde büyütmek isteyen anne babalara ihtiyaç duydukları her türlü bilgiyi sunmak ve onlara yardımcı olmaktı.

Daha sonra bebek ürünleri alışverişi konusuna da el atan e-bebek, Türkiye'nin ilk online bebek alışverişi mağazası olmuştur. Şimdi e-bebek'in artık bir de mobil uygulaması bulunuyor. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulama ile anne ve bebeğin doğum öncesinden başlayarak 4 yaşına kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri sizlere sunuyor. Uygulamada bebek arabası, oto koltuğu, mama sandalyesi, giyip, yatak, bebek bezi gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulabilirsiniz.

Ayrıca uygulamada bulunan barkod okuyucu ile aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz. Yine siparişlerinizi kontrol edebilir, müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilir, en yakın mağazaları görebilirsiniz.

YORUMLAR