Egg, Inc. 1.0.7 (Android)

Egg, Inc.

Egg, Inc.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Egg, Inc, kendi tavuklarınızı yetiştirebileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

İnsanların çoğalmasıyla birlikte artan beyaz et ihtiyacını Egg, Inc. oynayarak ile siz karşılamalısınız. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Egg, Inc. oyunu sizi bir çiftlik sahibi yapıyor.

Oyunu ilk indirdiğinizde karşınıza oyunla ilgili bilgi veren ilginç bir video çıkıyor. Bu videoyu izledikten sonra oyunumuz başlıyor. Oyunda ilk olarak tavuklarınızı çiftliğe salmanız gerekli. Bunu ise tavuk ürettiğiniz binadan parmak hareketleriniz ile yapıyorsunuz. Ekrana ne kadar çok dokunursanız o kadar fazla tavuğunuz oluyor. Yalnız kümesinizin kapasitesi kadar tavuk üretmenizde fayda var. Egg, Inc.oyununda size bedava verilen kümes dolduğunda yenisini almak zorundasınız. Bu sayede daha fazla tavuğu besleyebilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.

Egg, Inc. oyununda tavukların yumurtalarını satarak para kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu paralarla çiftliğinizi geliştirmeniz gerekli. Çiftliğinize sürekli yeni kümes ve aksesuar almadığınız taktirde oyunda ilerlemeniz can sıkıcı derecede yavaşlıyor. Egg, Inc. oyunu zaten ilk olarak yapmanız gereken adımları size söylüyor. Daha sonra ise sizi kendi başınıza bırakıyor. Bu andan itibaren her şey sizin kontrolünüzde olacak. İlginç bir oyun arıyorsanız Egg, Inc. simülasyonunu denemenizde fayda var.