Ego Protocol

Ego Protocol
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zemin şablonlarını değiştirip robotunuzu çıkış noktasına uzandırmaya çalıştığınız Ego Protocol, Android için ücretsiz bir bulmaca oyunu.

Bulmacanın ağırlıklı olduğu bir platform oyunu arıyorsanız bağımsız bir çalışma olan Ego Protocol oldukça hoşunuza gidecektir. Bilim kurgu ambiyansı ve çarpıcı müzikleriyle mobil cihazınıza yeni bir ruh katan bu oyun Android cihazınıza Lemmings ve zemin değiştirme oyunlarının mekaniklerini bir araya getiriyor. Aptal bir robotun dağılmasını önlemek için mücadele ettiğiniz bu oyunda parkurlar üzerinde oynamalar yapıp durumu kurtarmaya çalışıyorsunuz. Robotunuz kontrolsüz bir şekilde ilerlerken karşısına sadece çukurar veya duvarlar çıkmıyor. Yanlış bir kararla arkadaşınızı asit püsküren boruların arasında veya silahlı güvenlik robotlarıyla başbaşa bırakabilirsiniz.

Kendi kendine yürüyen başarısız bir teknoloji ürününü hayatta tutabilmek için doğru zamanlamalarla çıkış noktasına uzanan yolu ayarlamanız gerekiyor. Yolda ihtiyaç duyacağınız eşyalar bulmanız da büyük bir rahatlık sağlayabiliyor. Örneğin bir plazma silahı robotunuzun kaderini dramatik bir şekilde iyi yola sokabiliyor. Hayatta kalmak için ise tek bir fomül mevcut. Yapmanız gereken şey seri bir şekilde doğru kararları vermeye çalışmak. Sadece bu şekilde robotunuz çıkış noktasına uzanabilecek.

Düşünce yeteneklerinizi pekiştirecek zorlu bir platform arayanlar veya sıradan bulmaca oyunlardan sıkılanlar için biçilmiş kaftan bir çalışma olan Ego Protocol tamamen ücretsiz bir oyun. Dolayısıyla denemenizde herhangi bir sakınca yok.