Elifba Öğreniyorum 1.0.0 (Android)

Elifba Öğreniyorum

Elifba Öğreniyorum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elifba Öğreniyorum, Kur'an içerisindeki harfleri eğlenceli bir şekilde öğrenmek isteyenler için geliştirilen yararlı, ücretsiz ve reklamsız bir Android uygulaması.

Elifba Öğreniyorum, özellikle çocuklar için geliştirilen fakat her yaştan kullanıcının kullanabilmesi için uygun olan eğitici ve ücretsiz bir Android uygulaması. Arap alfabesini çocuklarınıza küçük yaşta eğlenceli bir şekilde öğretebilmek için ideal olan uygulama, sadece düz bir şekilde harfleri öğretmiyor. Eğlenceli bulmacalar ve oyunlar eşliğinde Kur'an harflerini öğrenmenizi sağlayan uygulamanın ücretsiz olması ve aynı zamanda reklamsız olması en güzel özellikleri arasında yer alıyor.

3 farklı ders halinde hazırlanan uygulama böylece kademe kademe harfleri öğreterek daha çok aklınızda kalmasını sağlıyor. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymayan uygulamayı ücretsiz olarak Androd telefon ve tabletlerinize indirdikten sonra dilediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Tablet desteği de sunan uygulama, tabletler üzerinde oldukça başarılı şekilde çalışıyor.

Uygulama içerisinde yer alan tüm harfler sesli. Ses dosyaları ise Diyanet İşleri'nin Kur'an portalından alındığı için resmi kaynak diyebilirim. Harfleri görerek, eğlenerek ve duyarak öğrenmenizi sağlayan uygulama her yönüyle oldukça başarılı. Grafik açısından da oldukça renkli ve sade tasarlanan uygulama sayesinde ister siz, ister büyükleriniz, isterse de çocuklarınızı Arap alfabesini öğrenebilirler.

YORUMLAR