Elite Trials 1.0.6 (Android)

Elite Trials

Elite Trials
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elite Trials ile keyif dolu yarışlara katılabilirsiniz.

Android Yarış oyunları arasında yer alan Elite Trials oldukça hoş grafiklere sahip olarak karşımıza çıktı. Oyunculara aksiyondan ziyade keyif dolu bir yarış ortamı sunan yapım ücretsiz olarak yayınlandı.

Birbirinden farklı destansı karakterlerin yer aldığı oyunda çok oyunculu olarak arkadaşlarınızla yarışabilir ve en iyi kimin olduğunu gösterebilirsiniz. Çeşitli motor seçenekleri ile tüm oyuncuların zevkine hitap eden mobil oyunda akrobatik hareketler yapabilir ve yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Oyun içerisinde 15 farklı motosiklet yer alıyor. Oyuncular kazandıkları yarışlar sonrasında altın ile ödüllendirilirler. Bu altınlar ile motosikletlerin kilidini açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Dileyen oyuncular mevcut motorlarının performansını arttırarak da daha hızlı bir yapıya kavuşabilirler.  Zorlu parkurların yer aldığı yapımda birden fazla farklı lig seçenekleri bulunmaktadır. Oyuncular bu liglere katılabilir ve dünyanın birçok yerinden yarışçı ile karşı karşıya gelebilirler.

Yapılan yarışlarda çiviler, bombalar, camlar vs. gibi tehlikeler yer almaktadır. Bu tehlikelerden sıyrılarak bitiş çizgisini geçen ilk yarışçı olmalı ve büyük ödülü almalısınız.