Emoji Keyboard Pro 4.2.10 (Android)

Emoji Keyboard Pro

Emoji Keyboard Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Emoji Keyboard Pro, mobil cihazınızda daha hızlı yazı yazmanızı sağlayacak ve emoji simgeleri ile sizi oldukça eğlendirecek bir klavye uygulamasıdır.

Sohbet uygulamalarını kullanarak her gün yüzlerce kelime yazıyor ve okuyoruz. Bu konuşmaları otomatik tamamlama ve emoji desteği olmayan bir klavye ile yapmak oldukça yorucu olurdu. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Emoji Keyboard Pro, sizin yazma kalitenizi artırıyor.

Emoji Keyboard Pro, içerisinde binlerce kelime ve emojiyi barındıran bir klavye uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak yazışmalarınızı hızlandırabilir ve daha keyifli emojiler bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde binlerce farklı emoji yer almakta. Sadece Android emojilerini değil tüm mobil işletim sistemlerine ait emojileri bünyesinde barındıran Emoji Keyboard Pro, bu özelliği ve hızlı tepki vermesi sayesinde milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor.

Emoji Keyboard Pro uygulamasını istediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz de mümkün. Uygulamanın ayarlar bölümüne girerek, klavyenin tasarımını ve yazıların boyutlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca sohbet esnasında klavyenin basılan tuşa karşı nasıl tepki vermesi gerektiğini de Emoji Keyboard Pro ile ayarlayabilmeniz mümkün. İstediğiniz zamanlarda tuşları sessiz hale getirebilir veya titreşime geçirebilirsiniz. Emoji Keyboard Pro uygulamasında dil desteğine bağlı olarak yazıları otomatik tamamlama özelliği mevcut. Sizin yazdığınız kelimeleri takip eden uygulama, yeri geldiğin de size kelime önerileri sunmaya çalışıyor. Bu öneriler ile birlikte daha hızlı ve etkili metinler yazabilmeniz mümkün.

Birbirinden farklı özellikleri ve oldukça geliştirilmiş kişiselleştirme seçenekleri ile birlikte Emoji Keyboard Pro'yu çok seveceksiniz. Eğer Android'in standart klavyesinden sıkılmışsanız hemen şimdi Emoji Keyboard Pro'yu indirin ve denemeye başlayın.

ARTILAR
EKSİLER

Türkçe dil desteğinin olmaması.