Emperor's Dice

Emperor's Dice
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Emperor's Dice düşmanlarımızı yenmek için mücadele ettiğimiz bir masa oyunu.

Emperor's Dice, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde uzun soluklu ve sürükleyici bir strateji oyunu arayanların sevebileceği türden bir yapım. Kaliteli bir masa oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunda rakiplerimizi tek tek alt edip dünyanın hakimi olmaya çalışıyoruz. Oyunun en iyi yanı çoklu oyuncu desteği sunması ve bu sayede arkadaşlarımızla birlikte oynayabilmemize imkan vermesi.

Elbette oyunda tekli oyuncu görevleri de bulunuyor. Belirtmeden geçmeyelim, çoklu oyuncu modunda oynamak istiyorsanız internet bağlantısına ihtiyacınız var. Tekli oyuncu modunda böyle bir gereklilik yok.

Oyuna girdiğimiz zaman karşımıza Monopoly'den alışkın olduğumuz yapıda hazırlanmış bir platform çıkıyor. Kare şeklinde tasarlanmış olan tahta bölümlere ayrılmış. Attığımız zarlarda çıkan sayılar kadar ilerliyor ve düşmanlarımızla yüzleşiyoruz.

Oyunlardan elde ettiğimiz puanlara ve maddi kaynaklara göre marketi ziyaret edip yeni şeyler satın alabiliyoruz. Bunlar oyun esnasında daha yüksek performans ergileyebilmemize imkan sunuyor. Oyun her ne kadar strateji üzerine kurulu olsa da bir noktada şans devreye giriyor. Ama her şekilde de oyunculara keyifli bir deneyim sunduğu yadsınamaz bir gerçek.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Emperor's Dice, masa oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR