Empire: Rome Rising 1.08 (Android)

Empire: Rome Rising

Empire: Rome Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji oyunudur.

Empire: Rome Rising, adından da anlayabileceğiniz gibi bir imparatorluk kurma ve strateji oyunudur. Age of Empires benzeri oyun tarzıyla dikkat çeken oyun Roma imparatorluğunun kuruluş çağlarında geçiyor.

Oyunda ilk olarak tarafınızı seçmeniz gerekiyor. Spartaküs, Sezar ve Senatus'tan birini seçiyor ve seçtiğiniz tarafa göre kaynaklarınızı ve araçlarınızı idare ediyorsunuz. Fakat genel olarak yapmanız gereken basit, evler inşa etmek, odun, taş ve altın gibi kaynakları toplamak ve çeşitli binalar yapmak.

Ayrıca yine kaynaklarınızın ticaretini gerçekleştirebilir, diğer şehirlere saldırabilir ve başkalarıyla ittifaklar kurabilirsiniz. Genel olarak bildiğiniz tarzda ilerleyen bir strateji oyunu desek yanlış olmaz.

Oyunun grafikleri sade ve basit. Bu açıdan biraz daha gelişmiş olmaları daha iyi olabilirdi. Yine strateji oyunlarında olduğu gibi oyunu kontrol etmek küçük ekran olduğu için biraz sıkıntılı. Fakat bunlar dışında indirip denemeye değer bir oyun.

Ayrıca Türkçe dil desteği olması da oyunun diğer artılarından birisi. Yine başarımlar ve meydan okumalar oyunda sizleri bekliyor. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız, indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR