Engadget Mini

Engadget Mini
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Engadget Mini, teknolojideki gelişmeleri telefon ve tabletinizden takip edebileceğiniz uygulamalardan biridir.

En çok takip edilen teknoloji siteleri arasında olan Engadget’ın Android akıllı telefon ve tabletler için geliştirdiği resmi uygulamasıdır. Hafif arayüzü sayesinde Engadget editörleri tarafından paylaşılan haberleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

2004’te kurulan ve İngilizce, Çince, Japonca, İspanyolca ve Almanca dillerinde yayın yapan sayılı teknolojilerinden Engadget’ın “Engadget Mini” adını verdiği uygulama sayesinde sitede paylaşılan tüm içerikler elinizin altında.

Ürün haber ve incelemeleri, fotoğraflar, videolardan oluşan zengin içerikli uygulama tek bir bölümden oluşmaktadır. Feed yani akışınızdan paylaşılan tüm içeriklere hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Haberleri okuyabilmenin haricinde dikkatinizi çeken haberlere yorum gönderebilir, yapılan yorumları inceleyebilir, sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Tüketici elektroniği dünyasından son gelişmeleri anında ulaştıran Engadget’ın mobil uygulaması da oldukça başarılı. Güncel haberleri yabancı kaynaklardan da takip ediyorsanız Engadget Mini kesinlikle cihazınızda yüklü olmalı.

YORUMLAR