English Grammar Handbook 1.2.7 (Android)

English Grammar Handbook

English Grammar Handbook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

English Grammar Handbook, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir ingilizce gramer uygulamasıdır.

English Grammar Handbook, ingilizce öğrenimindeki zorlukları aşmanıza yardımcı olan bir eğitim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamada, tüm konuları basit bir arayüzde çalışarak kolaylıkla kavrayabiliyorsunuz. Tüm insanların mutlaka öğrenmesi gereken bir dil olan İngilizce'nin tüm inceliklerini kapmak için mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Bilindiği üzere İngilizce öğrenmek bir zorunluluk haline geldi ve hayatımızın her anında İngilizce bilgiler ve kelimelerle karşılaşıyoruz. Hal böyle olunca kapsamlı ve kolay kullanım özelliklerine sahip bir grammar desteğine ihtiyacımız var. Düzensiz fiillerden tutunda zamanlara kadar pek çok insanın eksiği bulunuyor ve bu eksikleri tamamlamak için kullanabileceği bir uygulama gerekiyor. English Grammar Handbook tam da bu ihtiyacımıza göre ortaya çıkmış bir uygulama. Tüm eksiklerinizi giderebilmeniz için içeriğinde gayet yeterli bilgiler barındırıyor.

Uygulama içerisinde İngilizcenizi geliştirmenizi sağlayan temel bilgiler ve çok çeşitli başlıklar bulunuyor. Başlıklardan istediğiniz herhangi bir konuyu seçerek eksiklerinizi kapatabilirsiniz. İsimler, zamirler, fiiller, ilgeçler, makaleler, eş anlamlı kelimeler, zıt anlamlı kelimeler ve zamanlar konusunda sıkıntınız varsa otobüste giderken boş vakitlerinizi İngilizce çalışarak verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Boş vakitlerinizi ingilizce öğrenerek geçirmek isterseniz bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanmanızı kesinlikle öneririm.