Epic Defense - Origins 1.0.3 (Android)

Epic Defense - Origins

Epic Defense - Origins
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Defense - Origins ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir kule savunma oyunudur

Epic Defense - Origins mobil cihazların en çok oynanan oyun türleri arasında olan tower defence - kule savunma oyunu türünde eğlenceli bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Epic Defense - Origins'de fantastik bir altyapı mevcut. Oyunda çeşitli canavarlar ve düşmanlarla karşılaşırken ejderhalar gibi destanlara konu olan yaratıklarla savaşmaktayız. Epic Defense - Origins'de temel amacımız üzerimize akın akın saldıran düşman birliklerini savaş alanına yerleştireceğimiz savunma kuleleriyle durdurmak ve bölümü geçmek.

Epic Defense - Origins oyun yapısı olarak ilginç özelliklere sahip. Epic Defense - Origins'de kullandığımız savunma kulelerini benzer kule savunma oyunlarından farklı bir şekilde geliştirebilmekteyiz. Bize savunma kulelerimizi geliştirmek için farklı elementleri temsil eden mücevherler sunuluyor. Bu mücevherleri savunma kulelerimiz üzerinde kullanarak onları geliştirebiliyoruz. Kuleler üzerinde kullandığımız mücevherlerin türüne göre kulelerimiz farklı yeteneklere kavuşabiliyorlar. Mücevherleri savaşta düşürdüğümüz düşmanlardan toplayabilmekteyiz. Oyunun bu yapısı sayesinde farklı yeteneklere sahip kuleleri yaratabilmekteyiz.

Epic Defense - Origins grafikleri klasik strateji oyunlarını anımsatıyor. Oyun düşük sistem özelliklerine sahip Android cihazlarda bile kolayca çalışabilmekte.

YORUMLAR