Epic Skater 1.1.7 (Android)

Epic Skater

Epic Skater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Skater Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebilen eğlenceli ve dinamik bir kaykay oyunudur.

Epic Skater eğlenceli ve hareketli atmosferiyle dikkat çeken bir kaykay oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun sonsuz koşu dinamikleriyle kombine edilmiş. Bu yönüyle Epic Skater kaykay temalı sonsuz koşu oyunlarından keyif alanların mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.

Her ne kadar kaykay oyunu olsa da bir Tony Hawk’s Pro Skater beklemeyin. Epic Skater olaya biraz daha farklı yaklaşıyor. Oyunda Los Angeles’ın sokaklarında kaykayıyla ilerleyen bir karakteri yönetiyoruz. Oyunda karşımıza farklı türde engelle çıkıyor. Kolay yönetilen kontrol mekanizmasını kullanarak karakterimizi bu engeller üzerinden zıplatıyor ve karşımıza çıkan altınları topluyoruz.

Oyunda tek yapmamız gereken şey bunlar değil. Kaykay oyunu olduğu için Epic Skater’da oyun esnasında farklı kaykay hareketleri yaparak daha fazla puan toplayabiliyoruz. Çocuksu grafiklerle donatılan oyunda dinamik ve akıcı hareket tepkilmelerine yer verilmiş. Bu arada çocuksu grafikleri negatif bir şey olarak algılamayın. Epic Skater her yaştan oyunsevere hitap eden bir yapım ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.

YORUMLAR