Escape Cube

Escape Cube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape Cube, Android mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz yeni nesil bir labirent oyun.

Escape Cube, bulmaca oyunu severlerin keyifli bir şekilde saatler boyunca oynayabileceği hem ücretsiz hem de çok eğlenceli Android bulmaca oyunu. Labirentler arasında kaybolup çıkış yolunu arayacağınız oyunda 2 farklı kontrol mekanizması bulunuyor.

Özel olarak geliştirilen labirentler ve bölümlerden oluşan oyunda ilk başlardaki bölümler oldukça kolay ve daha çok oyunu öğrenmenize ve alışmanıza dayalı. Sonrasındaki bölümlerde ise işler birz karışıyor ve zorlaşıyor. Ayrıca bölümler arasında bir kilit sistemi bulunuyor ve ilerideki bölümleri açabilmek için öncelerindeki bölümleri kesinlikle geçmeniz gerekiyor.

Eğer kendinizi zorlayacak bir oyun arayışındaysanız ve bulmaca oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız Escape Cube mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi. Ücretsiz olmasının yanında göze gayet hoş gelen grafiklere sahip olan oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Kolay gibi görünen fakat hiçte kolay olmayan oyuna ilk başta alışmanız biraz zor olabilir ama alıştıktan sonra keyifle oynayacağınıza eminim.

YORUMLAR