Escape Locked Room

Escape Locked Room
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape Locked Room, birinci şahıs kamera açısından oynanan odadan kaçış oyunları arasında ve Android için ücretsiz.

Escape Locked Room, gizli öğeler bulmaya dayanan bulmaca oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız önerebileceğim harika bir Android oyunu. Hem telefonunuzda hem de tabletinizde rahatlıkla oynayabileceğiniz bulmaca oyununda amacınız kilitli odadan kaçmak. Bunun için süre sınırınız yok lakin işiniz oldukça zor.

Ekranın farklı noktalarına gizlenmiş öğeleri bulup kullanarak ilerlenen bulmaca oyunlarını siz de benim gibi seviyorsanız Escape Locked Room oyununu kesinlikle denemenizi öneririm. Yüksek kalitede inanılmaz görseller sunmasa da sürükleyici (tabii ki ipuçlarını yakalama becerisi olanlar için) bir bulmaca oyunu.

Birinci şahıs kamera açısıyla oynanan kaçış oyununda kilitli olduğunuz odadan kaçmak için mücadele veriyorsunuz. Odanın her tarafına oldukça dikkatli bir şekilde bakarak ipuçlarını yakalamaya çalışıyorsunuz. Tabii ki bulduğunuz ipuçları tek başına bir anlam ifade etmiyor. Bulduklarınızı nerede kullanacağınızı da anlamanız gerekiyor. İpuçları bazen bir kağıt parçası, bazen de bir anahtara ulaşmanıza vesile olan çok basit bir objeden oluşabiliyor.

İpuçlarının kokusunu alarak ilerlemeniz gereken oyunda bazen ipuçları ortaklık yerde olmayabiliyor. Bunları fark edebilmek için ışıkları kapatmanız gerekiyor. Bu noktada oyunun karanlık yüzünün de olduğunu, her şeyi olduğu gibi sunmayan oldukça zorlu bir bulmaca oyunu söyleyebilirim.

Kaçış oyunlarını sevdiğimden de olabilir lakin Escape Locked Room çok hoşuma gitti. Beyni harekete geçiren bulmaca oyunlarını seviyorsanız ücretsizken kaçırmayın derim.

YORUMLAR