Euro Bus Simulator 2018 2.1 (Android)

Euro Bus Simulator 2018

2.1
Euro Bus Simulator 2018
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Otobüs şoförlüğü yapmaya hazır olun.

Oyunculara gerçekçi bir simülayon deneyimi sunan Euro Bus Simulator 2018 ücretsiz bir mobil oyundur.

Bünyesinde birbirinden farklı otobüs seçenekleri bulunduran mobil yapım kaliteli grafikleri ve eğlenceli oynanış atmosferi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Akıcı trafiğe karşı mücadele edeceğimiz oyunda farklı tır modellerini deneyimleyebileceğiz. Detaylı otobüslerin yer aldığı yapım da serin hava koşulları oyuncuların beğenisini kazanacak.

Kolay kontrollere saihp olan yapım renkli içerikleri ve gerçekçi yol şartları ile bizleri şoförlük konusunda adeta sınayacak. Yapım içerisinde ilerlerken güzergahımız üzerinde yol yapım çalışmalarına denk gelecek, akıcı trafikte reflekslerimizi test edebileceğiz.

Gerçekçi trafik akışı, animasyonlar, gerçekçi sürüş simülatörü oyuncuların beğenisini kazanacak. Mobil platformda 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanaan Euro Bus Simulator 2018, Google Play’de de 4.0 gibi bir inceleme puanına sahip. Tamamen ücretsiz olarak oynanan yapım zengin içeriği ve gerçekçi temel yapısı bakımından her geçen gün kitlesini artırmaya devam ediyor. Tüm farklı seviyeler oyuncular tarafından oynanabiliyor.

YORUMLAR