Euro Truck 4x4 Snow Hill Climb

Euro Truck 4x4 Snow Hill Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Euro Truck 4x4 Snow Hill Climb mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Euro Truck 4x4 Snow Hill Climb sürüş yeteneklerinizi test eden ve görkemli yük tırlarını kontrol etmenize imkan tanıyan bir mobil tır simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tır oyunu olan Euro Truck 4x4 Snow Hill Climb'da Avrupa'da geçen bir sürüş tecrübesi bizi bekliyor. Oyunda yük taşıyarak para kazanan bir tır şöförünün yerine geçiyoruz ve bize verilen nakliye görevlerini belirlenen zaman içerisinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu işi becerebilmek için ise zorlu şartlarla mücadele etmemiz gerekiyor. Oyunda yoğun kar yağışı altındaki dağlara tırımızla tırmanırken kaygan asfaltı ve eğimi hesaba katmamız, kaza yapmak için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerkeiyor.

Euro Truck 4x4 Snow Hill Climb'da gerçekçi bir fizik motoruna ve gerçekçi hava şartlarına yer veriliyor. Oyunda tırımızı kokpitten yani sürücü koltuğundan görerek iç kamera açısıyla kontrol edebiliyoruz. Bu da oyundan aldığımız keyifi artırıyor.

Euro Truck 4x4 Snow Hill Climb'in grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir.

YORUMLAR