Euro Truck Parking 1.2.1 (Android)

Euro Truck Parking

Euro Truck Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Euro Truck Parking mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Euro Truck Parking eğer mobil cihazlarınız üzerinde kamyon kullanma eğlencesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir kamyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon park etme oyunu olan Euro Truck Parking'de bizi özel olarak hazırlanmış pistlerde geçen park etme mücadeleleri bekliyor. Oyunda temel olarak yük taşıyan ve bu yükleri zamanında indirmeye çalışan bir kamyonun kontrolünü alıyoruz. Yapmamız gereken şey ise bize verilen süre içerisinde aracımızı yükümüzü boşaltacağımız alana doğru bir şekilde yanaştırmak.

Euro Truck Parking'de farklı kamyon türlerini kullanabilmemiz mümkün. Kamyonlarımızla limanlarda, çiftliklerde park etme mücadelelerine katılırken zaman karşı yarışıyoruz. Araç kullandığımız alanlarda da birçok farklı engelle karşılaşmaktayız, dar yollar, keskin dönüşler bu engeller arasında. Uzun damperlere sahip araçlarımızla bu engeller aşmak için ter dökmemiz gerekiyor.

Euro Truck Parking içinde farklı oyun modları da yer alıyor. Bu modlarda benzin istasyonların benzin tankerleriyle yakıt taşıyor veya eğimli arazilere tırlarımızla tırmanmaya çalışıyoruz. Oyunu farklı kontrol yöntemlerinden birini seçerek oynayabilmektesiniz.

YORUMLAR