Europe Truck Simulator 1.2 (Android)

Europe Truck Simulator

1.2
Europe Truck Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçekçi bir kamyon oyunu oynayacağız.

Mobil platform oyuncuları için Serkis tarafından geliştirilen ve yayınlanan Europe Truck Simulator bir simülasyon oyunudur.

Kamyonculuk oyunu olarak karşımıza çıkan yapımda oyuncular benzersiz kamyon modelleri ile şehirler arasında yükler taşıyacak ve görevleri başarmaya çalışacağız. Gerçekçi iç mekanların yer aldığı oyunda 9 farklı kamyonu deneyimleme fırsatı elde edeceğiz. Gerçekçi kamyon sürüş deneyimi yaşayacağımız oyunda 60’dan fazla zorlu seviye yer alacak. Oyuncular kolaydan zora doğru bu seviyeler ile karşılaşacaklar. İnanılmaz grafik açıları ile karşılaşacağımız yapımda 25’den fazla da dil desteği yer alacak.

250’den fazla radyo istasyonunun bulunduğu mobil simülasyon oyununda gerçekçi trafik sistemi yer alacak. Oyuncular dilerlerse seçtikleri kamyonları özelleştirebilecekler. Başarımlarında yer aldığı yapımda oyunculara gerçekçi bir his verebilmek için gerçekçi kamyon efektleri de oyun içerisinde kullanıldı.

Çeşitli kamera açıları eşliğinde oynanan mobil yapımda oyuncular hem eğlenceli hem de gerçekçi bir kamyon simülasyonu ile karşılaşacaklar. Europe Truck Simulator tamamen ücretsiz bir mobil simülasyon oyunudur.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR