Evel Knievel 1.0.2 (Android)

Evel Knievel

Evel Knievel
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evel Knievel, motor ve akrobasi meraklısı oyuncuların Android cihazları üzerinde oynayabileceği en iyi motor yarışı oyunlarından bir tanesi.

Evel Knievel, dünyaca ünlü bir dublör ve motorcu. Ayrıca kendisiyle aynı isimde çıkardığı oyun ile oyuncularında tıpkı kendisi gibi motorla akrobatik hareketler yapabilmesini sağlıyor.

Ücretli olmasına rağmen buram buram kalite kokan oyunda bir çok pist ve şehiri gezerek farklı motor yarışlarına katılacaksınız fakat bu yarışlar hız üzerine değil, akrobasi üzerine. Herkesin motorla birlikte çok yükseklere zıplayabileceğiniz ya da her yerden atlayabileceğini söyleyen Evel Knievel, işin büyüsünün inişte olduğunu ve esas zorlanılan kısmın tam da iniş kısmı olduğunu söylüyor. Siz de motorla göklere uçup sonrasında düzgün bir şekilde yere inip inemeyeceğiniz bu oyunda deneyebiliyorsunuz.

Başarılı oldukça para kazanarak yeni motorlar alabileceğiniz oyunu satın alarak mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Motor ve yarış oyunları ilginizi çekiyorsa böylesine kaliteli bir oyunu nadiren bulabilirsiniz.