Evil Defenders (Android)

Evil Defenders

Evil Defenders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    279

  • Üretici

    Crazy Panda Mobile

Evil Defenders kaliteli bir mobil strateji oyunudur

Evil Defenders eğer güzel grafiklere ve zengin bir içeriğe sahip bir mobil oyun oynamak isterseniz size tavsiye edebileceğimiz bir kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Evil Defenders'da kendi krallığına sahip olan bir cehennem lordunu yönetiyoruz. Evil Defenders'daki temel amacımız topraklarımızdan izinsiz geçiş yapmaya çalışan düşmanlarımız karşısında şeytani krallığımızı savunmak. Bu iş için goblin, ork, büyücü, iblis ve diğer karanlık ve fantastik yaratıklardan oluşan birliklerimizin güçlerinden yararlanıyoruz ve savunma kulelerimizi kilit noktalara yerleştirerek üzerimize akın akın saldıran düşmanlarımızı yenilgiye uğratmaya çalışıyoruz.

Evil Defenders oynanış olarak bize gerçek zamanlı aksiyon sunuyor. Oyunda topraklarımıza saldıran düşman dalgalarına karşı inşa ettiğimiz savunma kulelerinin yanında özel yeteneklerimize de başvurabiliyoruz. Bu yeteneklerimiz özellikle kritik anlarda bize büyük oranda yardımcı oluyor. Yeteneklerimize oyunda ilerledikçe yenilerini de katabilmekte ve mevcut yeteneklerimizi geliştirebilmekteyiz.

Evil Defenders'daki çevre ve karakter grafikleri ile büyü ve patlama efektleri göze goş görünmekte. Kendine özel oyun müziklerine sahip olan Evil Defenders bu türdeki başarılı yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR