Evil Genius Online

Evil Genius Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evil Genius Online, kendi plan vve stratejilerinizi hazırlayarak dünyayı fethetmeye çalışacağını eğlenceli ve heyecanlı bir Android oyunu.

Evil Genius Online, kendi kaynaklarınızı sürekli geliştirip daha da zenginleşmeye ve yavaş yavaş dünyayı ele geçirmeye çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android strateji oyunu.

Oyunda başarılı olmanın tek anahtarı dahice bir zekaya sahip olmak ve muhteşem stratejiler geliştirmek. Bir çok strateji oyununda olduğu gibi bu oyunda da en önemli nokta kaynaklar. Altınlarınızı akıllıca kullanmanız gereken oyunda, zenginleri soyarak onlardan kaynak aşırabiliyorsunuz. Aşırdığınız kaynakların miktarı da oldukça toplu olabiliyor.

Özel ve elit askerlerden kuracağını ordu sayesinde güçlü bir merkeze sahip olacaınız oyunda, hem dünyayı ele geçirmeye çalışıyorsunuz hem de bir yandan kendi küçük dünyanızı kuruyorsunuz.

Tüm hakimiyetin siz de olduğu Evil Genius Online uzun soluklu bir oyun. Yani yükledikten sonra bir kaç saat ya da gün içerisinde bitirebileceğiniz bir oyun değil.

Grafikleri ve oynanışı ile sizi memnun edeceğini düşündüğüm Evil Genius Online'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip, kendi stratejilerinizi oluşturup uygulayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR