Evrim Ağacı

Evrim Ağacı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evrim Ağacı uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda en son bilimsel araştırma haberlerine ulaşabilirsiniz.

Evrim Ağacı uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde sahip olabileceğiniz e-dergi uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın adında evrim geçse de içerisindeki konular sadece evrim veya biyoloji değil, aynı zamanda uzay bilimleri, fizik veya diğer bilim dalları gibi konulardan da oluşuyorlar.

Böylece uygulamaya sahip olarak yenilenen ve güncellenen farklı Evrim Ağacı sayılarına hemen mobil cihazlarınızdan erişebiliyor ve bilim, teknoloji, bilişim, fizik, kimya, biyoloji gibi pek çok diğer konuda son araştırmaları okuyabiliyorsunuz.

Derginin akıllı telefonlarda bile sorunsuz bir şekilde okunabilmesi sayesinde yolda giderken dahi kolayca okumaya devam edebiliyorsunuz. Ancak e-dergilerin responsive olanaklarının kısıtlı olması nedeniyle tam olarak istediğiniz yazı boyutlarına ulaşmanızın sorun olabileceğini de belirtelim.

Herhangi bir sayfa üzerinde gezinirken ekranda çıkan butonlar sayesinde diğer sayfaların listesini görmeniz mümkün ve ayrıca ana menüye ulaşmak için kullanabileceğiniz seçenekler de yine uygulama içerisinde mevcut.

Yazılar içerisinde konu hakkında bilgilendirmeleri sağlamak için oldukça bol sayıda görseller de kullanılıyorlar ancak bu görsellerin yüklenmesinin internet bağlantınız kotalıysa biraz sıkıntı yaratabileceğini unutmayın. Bu sorundan kurtulmak için Wi-Fi ağlara bağlıyken e-derginin yeni sayılarını indirebilirsiniz.

YORUMLAR