Extreme Bike Stunts 3D 1.1 (Android)

Extreme Bike Stunts 3D

1.1
Extreme Bike Stunts 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Bike Stunts 3D heyecan dolu bir yarış oyunudur

Extreme Bike Stunts 3D içerisinde bolca aksiyon içeren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Extreme Bike Stunts 3D'de gösteri dünyasının en çılgın yarış pilotu olmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız en yeni numaraları deneyerek gösterilerde izleyicilerin beğenisini kazanmak ve ünlü olmak. Bu işe sıfırdan başladığımız oyuneda basit motor ile ilk hareketlerimizi gerçekleştirmeye başlıyoruz. Sonrasında yavaş yavaş ustalaşmaya başlıyoruz ve beğeni kazanarak yükseliyoruz. Biz yükseldikçe daha çok para kazanıyoruz ve kazandığımız parayı yeni ve daha güçlü motorları almak için kullanabiliyoruz.

Extreme Bike Stunts 3D'de farklı yarış parkurlarında hareketlerimizi sergiliyoruz. Bu parkurlarda bizi farklı zorluklar bekliyor. Dik rampalardan son hızla tırmandığımız oyunda bu rampalardan zıplıyoruz ve havada süzülerek uçuk akrobatik hareketler gerçekleştiriyor ve havada taklalar atıyoruz. Dikkat etmemiz gereken şey ise yere doğru bir şekilde ve zamanda iniş yapmak.Oyunda yer alan nitro rapmalardan tırmanırken süper hızlara çıkmamızı ve daha yükseğe zıplamamızı sağlıyor.

Extreme Bike Stunts 3D ortalama kalitede grafiklere sahip. Oyunun oynanışı ise oldukça eğlenceli. Kontroller genel olarak problem yaratmıyor.

YORUMLAR