Extreme Car Stunts 3D 1.3 (Android)

Extreme Car Stunts 3D

1.3
Extreme Car Stunts 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Car Stunts 3D çılgın bir mobil yarış oyunudur

Extreme Car Stunts 3D eğer klasik yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve yeni bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız oldukça hoşunuza gidecek bir yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu araba yarışı oyununda bizi uçuk bir sürüş keyfi bekliyor. Oyunda diğer araçlarla yarışmak yerine aracımızla ne kadar çılgın hareketler gerçekleştirebileceğimizi test ediyoruz. Oyunda birçok farklı engel bulunuyor. Bu engelleri aşmak için ise dik ve yüksek rampalardan tırmanarak havada süzülüyoruz ve taklalar atıyoruz.

Extreme Car Stunts 3D'de karşımıza birçok farklı engel çıkmakta. Bu engellerin yaratıcı bir şekilde tasarlandığını söyleyebiliriz. Kimi zaman ucunda dev bir fan dönen geniş borulara girmeye ve içerisinden diğer tarafa geçmeye çalışırken kimi zaman arabamızı parçalayak güçle sağdan ve soldan inen balyozlarınarasından hasar almadan geçmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde bize 4 farklı araç seçeneği sunuluyor. Oyunda para kazandıkça bu araçların kilidini açabiliyoruz. Ayrıca aracımızı kişiselleştirebilmemiz için farklı modifiye, boya ve jant seçeneklerine de sahibiz.

Extreme Car Stunts 3D'de kullandığınız aracın motorunu geliştirebiliyorsunuz. Eğer alıştırma yapmak isterseniz Free Mode üzerinde serbestçe oyunu oynayabilirsiniz. Oyun genel olarak tatmin edici bir grafik kaltesi sunuyor.

YORUMLAR