Extreme Car Transport Truck

Extreme Car Transport Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Car Transport Truck mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörüdür

Extreme Car Transport Truck zorlu kamyon sürüş testlerini mobil cihazlarımıza taşıyan bir mobil tır simülatörü olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Extreme Car Transport Truck'ta nakliye şirketimizin başına geçiyoruz. Şirketimiz para kazanabilmek için son model spor arabaları özel tırlarla taşıyor ve sahiplerine ulaştırmaya çalışıyor. Biz de bu özel tırlara şöförlük yaparak spor arabaları sahiplerine ulaştırmaya çalışıyoruz.

Extreme Car Transport Truck'da kimi zaman şehir içinde yol alırken kimi zaman da şehirler arası yollarda yol alıyoruz. Bu yolculuklarda dikkat etmemiz gereken şey trafik. Yoldaki araçlara uzun tırımızla çarpmamak için büyük özen göstermeliyiz. Ayrıca spor arabaları sahiplerine ulaştırmak için belli bir süre sınırına sahibiz. Yani oyunda bir yandan trafiğe dikkat ederken diğer yandan zamana karşı yarışıyoruz. Hızlı olmak ve dikkatli olmak dikkat etmemiz gereken iki öğe.

Extreme Car Transport Truck'da aracınızı dilerseniz iç kamera açısından, dilerseniz dış kamera açısından kontrol edebilmektesiniz. Oyunun grafiklerinin ortalama kaliteye sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR