Extreme Gear: Demolition Arena

Extreme Gear: Demolition Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Gear: Demolition Arena mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir araba savaşı oyunudur

Extreme Gear: Demolition Arena eğer arabaları çarpıştırarak parçaladığınız oyunları seviyorsanız size bolca eğlence sunacak bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba parçalama oyunu olan Extreme Gear: Demolition Arena bize eskiden bilgisayarımızın DOS ortamında oynadığımız Destruction Derby adlı klasik araba savaşı oyunundaki sahneleri yaşatabilmekte. Extreme Gear: Demolition Arena'da bizi farklı mücadeleler bekliyor. Bu mücadelelerin en eğlencelisi ise arenaya çıktığımız ve arabaları çarpıştırarak hayatta kalmaya çalştığımız oyun modu. Hiçbir kuralın olmadığı bu arenalarda temel amacımız rakiplerimize en sert darbeleri indirerek onları yarış dışı bırakmak ve bir yandan da darbelerden kaçmak.

Extreme Gear: Demolition Arena'yı oynarken aracınızın gövdesinin parçalandığını, lastiklerinin etrafa fırladığını, motorunuzun patladığını görebilirsiniz. Oyunda rampalardan atlayarak akrobatik hareketler gerçekleştirdiğiniz oyun modları da yer alıyor. Ayrıca kullandığınız aracın görünümünü ve motorunu modifiye edebiliyorsunuz.

Extreme Gear: Demolition Arena ortalama bir grafik kalitesine sahip; fakat oynanış bir hayli başarılı.

YORUMLAR