Extreme Hill Driving 3D 1.1 (Android)

Extreme Hill Driving 3D

1.1
Extreme Hill Driving 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Hill Driving 3D gerçekçi bir kamyon simülatörüdür

Extreme Hill Driving 3D eğer uzun römorklara sahip kamyonları kullanma keyfi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil kamyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Extreme Hill Driving 3D'de bizi zorlu bir kamyon kullanma deneyimi bekliyor. Oyunda bize verilen farklı görevlerde zorlu şartlara sahip eğimli arazilerde taşıdığımız yükü zamanında hedef noktaya ulaştırmaya çalışıyoruz. Oyunda kereste, varil ve fıçı gibi çeşitli yük türlerini taşıyabiliyoruz. Kamyonlarımızın uzun römorklarında bu eşyaları taşımak büyük dikkat ve özen gerektiriyor. Yapacağımız en ufak yanlış hareket römorkumuzun devrilmesine neden olabiliyor.

Extreme Hill Driving 3D kaliteli fizik motoru sayesinde gerçekçi kamyon hareketleri sunuyor. Oyunda yokuş çıkıp inerken keskin virajları römorkumuzla almamız gerekiyor. Oyun içerisinde farklı kamyon türlerini kullanmamıza izin veriliyor.

Extreme Hill Driving 3D'nin grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Eğer kamyon simülasyonu oyunlarını seviyorsanız Extreme Hill Driving 3D'yi kaçırmayın.

YORUMLAR