Extreme Quad Bike Stunts 2015 1.1 (Android)

Extreme Quad Bike Stunts 2015

1.1
Extreme Quad Bike Stunts 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Quad Bike Stunts 2015 eğlenceli bir mobil yarış oyunudur

Extreme Quad Bike Stunts 2015 çılgınça bir şekilde dört tekerli motorları kullanabilmenize imkan tanıyan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Extreme Quad Bike Stunts 2015'de ATV adıyla da anılan ve zorlu arazi şartlarında kullanılmaya elverişli olan dört dev lastiğe sahip motorları kullanıyoruz. Bu araçlarla uçuk akrobatik numaraları gerçekleştirmeye çalıştığımız oyunda bizi farklı ve ölümcül engeller bekliyor. Kimi zaman giyotin gibi kapanan ve dikenli kapılarla donatılmış dar geçitlerden geçmeye çalışırken kimi zaman rampalardan uçuyor, kimi zaman da tünellerin içinden geçiyoruz. Bu işleri yaparken de bir yandan diğer yarışçılarla kapışıyoruz ve bitiş çizgisinden ilk geçen yarışmacı olmaya çalışıyoruz.

Extreme Quad Bike Stunts 2015 içerisinde 3 farklı ATV seçeneğinden birini kullanabiliyoruz. Ayrıca 2 ek yarış alanının kilidini açabilmemiz de mümkün. Kullandığımız araçları oyunda bşaarı kazandıkça geliştirebilmemize izin veriliyor. Güzel grafiklerle donatılmış oyunun adrenalin dolu bir oynanışı mevcut.

Extreme Quad Bike Stunts 2015 kolay kontrollere sahip bir oyun. Eğer değişik bir yarış oyunu denemek isterseniz Extreme Quad Bike Stunts 2015'i tavsiye ederiz.

YORUMLAR