Extreme SUV Driving Simulator 3D (Android)

Extreme SUV Driving Simulator 3D

Extreme SUV Driving Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme SUV Driving Simulator 3D, 4x4 SUV araçlarını kullandığınız simülasyon tarzında bir Android oyunu.

Extreme SUV Driving Simulator 3D, arazi araçlarına merakınız varsa kullanmayı da seviyorsanız mobilde bu deneyimi yaşayabileceğiniz en iyi yapımlardan biri. Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirebildiğimiz arazi araçları simülasyon oyununda zorlu koşullarda sürüş deneyimi bizleri bekliyor.

Orta kalitede görsellerle bizleri karşılayan yarış oyununda arazi şartlarına uyum sağlayabilen özel araçları kullanıyoruz. En hızlı 4x4 SUV arabalarını kullanmamıza izin veriliyor. İlk başta tabii ki tek bir araç seçebiliyoruz. Yol aldıkça diğer arabaların kilidini açıyoruz. Garajda hangi aracın kaçıncı kilometrede açıldığı yazmakta.

Bazen yemyeşil arazide, bazen çölde, bazen de karlı dağlar ardında yola çıktığımız oyunda üç seçeneğimiz bulunmakta. Kafamıza göre takılabildiğimiz, hiçbir amacımızın olmadığı tamamen arazi aracımızı test etmeye odaklandığımız serbest stilin yanı sıra checkpoint ve trafik modu karşımıza çıkıyor. Oyun modları ilerleyişimize göre açılmıyor; aracımızı seçtikten sonra herhangi bir modda oynayabiliyoruz.

Oynanış ise çoğu simülasyon oyununda olduğu gibi gerçeği pek yansıtmıyor. Arazide zorlu şartlarda yarıştığımızı hissedemiyoruz. Aracımız en ufak dokunuşumuzda hızlıca yön değiştiriyor ve yolumuza çıkan arabalara vurduğumuzda hiç hasar almıyoruz. Bu eksiklikleri kapatmak adına aracın ABS, TC ve ESP’sini kapatabilme seçeneği, farklı kamera açıları eklenmiş lakin tabiri yerinde ise kurtarmıyor diyebilirim.

YORUMLAR