Extreme Traffic Motorbike Pro 1.1 (Android)

Extreme Traffic Motorbike Pro

1.1
Extreme Traffic Motorbike Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Traffic Motorbike Pro, motosiklet oyunlarına ilgi duyanların mutlaka denemeleri gereken yapımlardan bir tanesi.

Extreme Traffic Motorbike Pro, adından da anlaşılabileceği gibi bir motosiklet oyunu ve Android işletim sistemi taşıyan cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Özellikle GTA tarzı açık dünya oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcılara hitap eden bu oyunda koskoca şehirde serbest bırakılıyoruz ve dolayısıyla dilediğimizi yapmakta özgürüz. Şehrin sokaklarında hız yapabilir, polislerden kaçabilir veya sakin sakin dolaşabiliriz.

Hal böyle olunca aklımıza ilk gelen şeyler arasında çılgınlıklar ve aşırıya kaçan hareketler yapmak geliyor. Vakit kaybetmeden motosikletimize atlayıp şehri keşfetmeye çıkıyoruz. Oyunda alışması birkaç dakikadan uzun sürmeyen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Daha önce birkaç tane bu tarz oyun oynamış biriyseniz içgüdüsel kontrollere ilk oynayışınızda alışabilirsiniz.

Extreme Traffic Motorbike Pro'da büyük bir şehir haritası mevcut. Fakat ne kadar büyük olursa olsun benzer ortamlarda dolaştığımız için bir süre sonra sıkıcı gelmeye başlayabiliyor.

Oyunda bu tarz bir oyunda görmeyi isteyeceğimiz kalitede grafikler sunulmuş. Açıkçası ücretsiz bir mobil oyun olduğunu hesaba kattığımızda bu grafik kalitesi tatmin edici.

Serbest dünya simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Extreme Traffic Motorbike Pro'yu denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR