F-Secure Booster

F-Secure Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

F-Secure Booster, Android cihazınızı hızlandırmak, pil ömrünü artırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir bakım uygulaması.

F-Secure Booster, Android tabanlı telefon ve tabletinizi optimize ederek ve temizleyerek cihazınızı daha performanslı ve uzun süre kullanmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir uygulama. Cihazda zamanla oluşan çöp dosyaları ve hataları düzelterek yavaşlama sorununu ortadan kaldıran uygulama profesyonel seviyede olmayan Android kullanıcılarına yönelik ve her şey tek dokunuşla rahatlıkla yapılabiliyor.

F-Secure’in Android kullanıcılarına özel hazırladığı Booster uygulaması sunduğu basit seçenekler ile hem cihazın ilk günkü performansına kavuşmasına yardımcı oluyor hem de bataryayı hızla tüketen uygulamaları tespit ederek cihazın pil ömrünü maksimuma çıkartıyor. Tamamen ücretsiz olan uygulamada üç seçenek karşımıza çıkıyor:

  • Speed Up System: Hali hazırda kullandığınız uygulama ve oyunların haricinde arka planda isteğiniz dışında sessiz sedasız çalışmasını sürdüren işlemlerden dilediklerinizi tek dokunuşla sonlandırabileceğiniz, en sık kullanacağınızı düşündüğüm seçenek.
  • Clean Up Storage: Hangi uygulamaların cihazınızda ne kadar alan kapladığını gördüğünüz, çok fazla yer kaplayan uygulama ve oyunları ayrıca gördüğünüz, uygulama ve oyunları silmek istediğinizde kullanacağınız seçenek.
  • Delete Traces: Arama kayıtlarınızı ve web tarayıcılarınızın geçmişinizi kısacası gizlilik sorunlarını çözmek için kullanacağınız seçenek. Çoğu tarayıcı geçmişini silebilen uygulamada Chrome seçeneğinin olmaması, F-Secure’in bu seçeneği sunması oldukça hoşuma gitti.

F-Secure Booster, CCleaner kadar başarılı bir Android optimizasyon ve temizleme uygulaması olmuş.

YORUMLAR