Faccinep Race of Clones

Faccinep Race of Clones
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Faccined Race of Clones, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve aksiyon odaklı bir yarış oyunu.

Faccined Race of Clones, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda rakiplerimizi geride bırakıp yarışı birincilikle bitirmeye çalışıyoruz.

Oyunda son derece serbest, kurallardan arındırılmış ve tamamiyle oyunculara bırakılmış bir sistem var. Belirli kurallara göre yarışmaktan ziyade rakiplerimizi ne şekilde olursa olsun geçmeye çalışıyoruz. İstersek fırlatacağımızı bir roketle onları pist dışına atabilir, istersek aracımızla çarpıp dengelerini bozabilir ve önlerine kırarak yoldan çıkmalarını sağlayabiliriz. Elbette bunlar bizim de başımıza gelebilir, bu yüzden hem hızlı hem de temkinli ilerlememiz gerekiyor.

Faccined Race of Clones'da gerçekçilikten ziyade eğlenceli bir atmosfer yaratmaya yönelik grafik modelleme konseptine yer verilmiş. Kaliteli animasyonlar, detaylı grafikler ve özel efektler oyunun tam bir görsel şölene dönüşmesini sağlıyor. Elbette ses efektleri de görsel öğelerle tamamen uyum içerisinde olacak bir şekilde hazırlanmış.

Yarış oyunlarında görmeyi arzu ettiğimiz türden bonuslar ve güçlendiriciler, bu oyunda da mevcut. Bu öğeleri kullanarak aracımızı güçlendirebilir ve yarışlar esnasında hatırı sayılır seviyede avantaj elde edebiliriz.

Oyunun en keyif verici başka bir özelliği de çoklu oyuncu desteği sunması. Bu özellik sayesinde aynı ortamda bulunduğumuz arkadaşlarımızla WiFi üzerinden yarış yapabiliriz. Aynı anda dört kişiye destek sunulduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Genel bağlamda, Faccined Race of Clones ücretsiz olarak indirilebilecek en iyi yarış oyunları arasında bulunuyor. Siz de araba yarışı oyunlarına ilgi duyuyorsanız bu oyunu gözardı etmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR