Faily Rider 1.02 (Android)

Faily Rider

Faily Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Faily Rider mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Faily Rider oldukça heyecanlı bir oynanışa sahip olan ve kolayca oynayabileceğiniz bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Faily Rider'da oyuncular Phil Faily adlı kahramanımızın yeni maceralarına tanık oluyor. Phil Faily'i Faily Brakes adlı oyundan tanıyorduk. Kahramanımız Faily Brakes'de arabasıyla yoldan çıkıyordu ve kaza yapmamak için çabalıyordu. Faily Rider'da ise Phil artık arabayı bırakıyor ve motoruyla yola çıkıyor. Bu sefer de işleri rast gitmiyor ve motorunun kontrolünü kaybederek Nevada Çölü'ndeki tehlikelerle dolu kanyona giriyor. Biz de onu kurtarmaya çalışıyoruz.

Faily Rider'da kahramanımız frenleri çalışmayan motoruyla sürekli ilerlerken onu yönlendirmemiz gerekmekte. Biz yol aldıkça karşımıza kaktüsler, kayalar ve trenler gibi engeller çıkıyor. Bu engelleri zamanında sağa veya sola kayarak ya da rampalardan uçarak atlatabiliyoruz. Oyun boyunca yolumuzun üstündeki altınları toplarsak bu altınları kullanarak yeni motorların ve kostümlerin kilidini açabilmemiz mümkün.

Faily Rider'da kaza yaptığımızda kahramanımızın sağa sola komik bir şekilde savrulduğunu görebilmekteyiz. Oyunun fizik motoru bu anlamda iyi bir iş çıkarıyor. Grafikler de göze hoş görünüyor. Faily Rider'ın oynanışı ve görsel kalitesi tatmin edici bir oyun tecrübesi yaşatmakta.

YORUMLAR