Fairy Mix 0.8.1 (Android)

Fairy Mix

Fairy Mix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fairy Mix, eşleştirme oyunlarından hoşlananlara hitap eden, uzun soluklu bir mobil oyun.

Fairy Mix, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda masalsı bir evrene yolculuk ediyoruz. Kuru kuru bir eşleştirme oyunu sunmaktansa oyunseverler masalsı bir evrene konuk ediyor olması oyunu daha sürükleyici kılıyor.

Oyunda yerine getirmemiz gereken görev çok basit. Sadece aynı renge sahip olan iksir şişelerini yan yana getirip yok olmalarını sağlamalıyız. Bunu gerçekleştirebilmek için parmağımızı üzerlerinde sürüklememiz yeterli oluyor. Bu tarz oyunlarda yer verilen güçlendirici ve bonuslar Fairy Mix'te de bulunuyor. Bunları kullanarak zor bölümleri çok daha kolay bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Oyunun en iyi taraflarından birisi de eşleştirmeler sırasında ortaya çıkarttığı animasyonlar ve görsel efektler. Kalite algısını yükselten bu unsurlar sayesinde Fairy Mix akıllarımızda olumlu bir izlenim bırakmayı başarıyor. Eşleştirme oyunlarına merakınız varsa bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR