Fake Call 2

Fake Call 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fake Call 2, kendi kendinize sahte arama yaparak arkadaşlarınızı ya da aile bireylerinizi kandırabileceğiniz eğlenceli ve yararlı bir Android uygulaması.

Fake Call 2, Android akıllı telefon sahiplerinin ücretsiz olarak yuararlanabileceği bir sahte arama uygulaması. Fake Call 2 sayesinde arkadaşlarınızın sizi istediğiniz herhangi bir kişi arıyormuş gibi görmesini ve inanmasını sağlayabilirsiniz.

Gerçek aramalar ile birebir aynı çalışan Fake Call 2, sahte arama yapmadan önce sizi sahte bir biçimde arayacak olan kişinin adını ve numarasını soruyor. Daha sonra ise sahte aramanın ne zaman yapılmasını ayarlayarak işlemleri tamamlıyorsunuz. Sahte aramanız ayarladığınız saatte gerçekleşecektir.

Peki bu uygulama ne işime yarar diye düşünüyorsanız, örneğin arkadaşlarınızla bir akşam dışarı çıktınız diyelim. Fakat başka bir yere daha gitmeniz gerekiyor ya da sıkıldınız eve dönmek istiyorsunuz ama bunu yapmanız için arkadaşlarınız izin vermiyor. Hemen Fake Call 2 uygulamasına girerek herhangi bir arkadaşınızdan ya da annenizden önemli bir arama gelmiş gibi yaparak arkadaşlarınızı kandırıp, ister başka bir yere geçersiniz, isterseniz de eve dönersiniz. Uygulama gerçek aramalar gibi arama yapabildiğinden dolayı, çıkacağınız yerdeki arkadaşlarınız aramayı göreceği için onları kandırdığınızı farketmeyecektir.

Tabi uygulamanın tek amacı yukarıdaki gibi durumlarda arkadaşlarınızı ya da tanıdıklarınızı kandırarak oradan sıvışmak değil. Aynı zamanda sevdiklerinizi kandırarak eğlenmenizi de sağlıyor. Bunun dışında da daha pek çok durumda kullanılabileceğini düşünüyorum.

Eğer bir sahte arama uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Face Call 2'yi Android telefonlarınıza ücretsiz olarak indirmenizi öneririm.

YORUMLAR