Fake Call 3

Fake Call 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fake Call 3 sayesinde dilediğiniz zaman sahte aramalar alabilirsiniz.

Fake Call 3, zor durumlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir sahte arama uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde dilediğimiz zamanda ve yerde etrafımızdakilere cep telefonumuzdan aranıyormuş izlenimi verebiliyoruz.

Her ne kadar çok sık kullanılmayak bir uygulama olsa da gerektiği zamanlarda epey işe yaradığını itiraf etmemiz gerekiyor. Örneğin çok kalmak istemediğimiz bir ortamdayız veya muhabbet etmek istemediğimiz birisiyle karşılaştık. Hemen Fake Call 3'ü aktif ediyoruz ve sanki birisi bizi arıyormuşçasına konuşarak acil işimiz çıkmış gibi davranabiliyoruz. Bu sayede hem karşı tarafa yalan söylediğimizi belli etmemiş hem de zor durumda kalmamış oluyoruz.

Uygulamanın hem arayan ismi ayarlama hem de zamanlama özelliği mevcut. Yani kimin aramasını istiyorsak onun ismini girebiliyoruz ve gelen aramayı zamanlayabiliyoruz. Bu sayede elimizi telefona atmadan arama gelebilecek şekilde ayar yapabilme şansına sahibiz.

Genel olarak basit, hızlı ve işlevsel bir uygulama olarak akıllarımızda yer ediyor. Üstelik tamamen ücretsiz ve güvenli.

YORUMLAR