Family Center

Family Center
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Family Center uygulaması ile çocuğunuzun mobil cihaz kullanımını kontrolünüz altına alabilirsiniz.

AVG Family Center, çocuğunuzun akıllı telefonunu daha güvenli biçimde kullanabilmesi için çeşitli güvenlik ayarları sunan bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz ve kolay kullanımlı uygulama ile çocuğunuzun hangi uygulamaları kullanacağına siz karar verebilirsiniz. Zaman sınırlaması seçeneğini kullanarak çocuğunuzun uzun süreler oyun oynamasını engelleyebilir, uygulama içi satın alımları kapatarak çocuğunuzun haberiniz olmadan uygulamaları satın almasını engelleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra çocuğunuzun telefonunu istediğiniz zaman kilitleyebilir ve internet bağlantısını sonlandırabilirsiniz. Çocuğunuzu kimlerin arayacağını da yine siz karar verirsiniz.

Çocukların akıllı telefon kullanımını kontrol edebileceğiniz eğlenceli, güvenli ve ücretsiz bir uygulama olan Family Center uygulaması kayıt işlemi gerektirmez. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde ebeveyn denetimlerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Family Center, şu anda geliştirilme aşamasında olsa da oldukça başarılı ve çocuğunuzun akıllı telefon kullanımını kontrol altına alabileceğiniz harika bir uygulama. Üstelik tamamen ücretsiz bir çözüm.

  • Çocuğunuza uygun uygulamaları hızlıca bulabilir,
  • Üç çeşit çocuk kilidi seçeneğinden dilediğinizi seçebilir,
  • İnternet kullanımını kısıtlayabilir,
  • Belli saatler arasında kullanıma izin verebilir,
  • Uygulama içi satın almaları engelleyebilirsiniz.

YORUMLAR