Farm and Click - Idle Hell Clicker 1.0.9 (Android)

Farm and Click - Idle Hell Clicker

Farm and Click - Idle Hell Clicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda keyifli bir simülasyon dünyası sizleri bekliyor.

Red Machine tarafından mobil oyunculara sunulan Farm and Click - Idle Hell Clicker, ile eğlenceli dakikalar bizleri bekliyor.

Mobil simülasyon oyunları arasında yer alan ve bünyesinde birbirinden farklı yaratıkları bulunduran yapım, grafikleri ile adeta bizleri büyüleyecek gibi görünüyor. Zengin içeriği sayesinde oyunculara sıkılmayacakları bir atmosfer sunan mobil oyunda, alışılmışın dışında bir çiftçilik dünyası bizi bekliyor olacak.

Bu mobil oyunda birbirinden farklı hayvanları eğitecek ve onlarla keyif dolu anlar yaşayacağız. İngilizce, Almanya, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca dil seçeneklerine sahip olan yapımda, bazen bulaşık yıkayacak bazen de yaratıklarımız ile ilgileneceğiz.

Oyun içerisinde oldukça tempolu bir yapı bizleri bekliyor olacak. Oyuncular yaptıkları görevler sonrasında altın ile ödüllendirilecek. Bu altınlar ile yaratıkların seviyesi arttırılabilir ve büyümeleri sağlanabilir. Tycoon tarzında bir yapıya sahip olan mobil oyun, Android ve İOS platformunda tamamen ücretsiz olarak yayınlandı.