Farm Fantasy

Farm Fantasy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Fantasy, kendi çiftliğinizi kurup yönetebileceğiniz bir mobil oyundur.

Kendi çiftliğini kurup kendi ürünlerini yetiştirmek çoğu insanın hayalidir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Farm Fantasy oyunuyla birlikte bu hayalinize biraz daha yaklaşabilirsiniz.

Oldukça güzel grafiklere ve ses efektleri sahip olan Farm Fantasy, size gerçekten de doğada da yaşıyormuşsunuz hissi uyandırıyor. Bu sayede daha fazla ürün üretiyor ve daha fazla para kazanıyorsunuz. Birbirinden farklı onlarca ürünü tarlanıza ekebilir ve onlarca hayvanı satın alıp besleyebilirsiniz. Beslediğiniz hayvanlardan da et ve süt olarak faydalandığınızdan dolayı, Farm Fantasy'de sürekli bir kazanç elde ediyorsunuz. Kazandığınız paraları aman boşa harcamayın! Çiftliğinizin gelişmesi ve güzelleşmesi için o paralar size lazım.

Birbirinden ilginç binaları ile çiftçiliğin dışında aynı zamanda başka ticaret işleri de yapabiliyorsunuz. Çeşitli kollara ayrılmış olan farklı ticaret meslekleri para kazanmanızda çiftçilikten daha fazla rol oynayabilir. Oldukça bağımlılık yapıcı bir oyun olan Farm Fantasy'ı sadece para kazanmak için oynamayın. Çiftliğinizi geliştirmeye ve oyunun size verdiği görevleri de bitirmeye çalışın.

Hemen şimdi Farm Fantasy'i indirin ve kendi çiftliğinizi kurup yönetmeye başlayın. 

YORUMLAR