Farm Hill Climb Horse 1.0.8 (Android)

Farm Hill Climb Horse

Farm Hill Climb Horse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Hill Climb Horse oyunu sayesinde Android cihazlarınızdan at arabasıyla ürünleri kasabanıza taşıyabilirsiniz.

Farm Hill Climb Horse oyunu, Android kullanıcılarının mobil cihazlarından yetiştirdikleri ürünleri at arabaları ile pazara taşımaya çalıştıkları ücretsiz simülasyon oyunları arasında yer alıyor ve bu defa araba, kamyon, otobüs gibi araç seçenekleri yerine at arabası kullanmamıza olanak sağladığı için ilginizi çekebilecek oyunlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Güzel hazırlanmış oyun dinamikleri, grafikler ve sesler sayesinde oyunun atmosferine alışmak, gerçekten o kasabada yaşar gibi at arabamızı kullanmak mümkün hale geliyor. Ayrıca oyunda bulunan farklı at seçenekleri ve yük kapasitesi sayesinde tercihlerinizin de önem kazandığını belirtmek gerek.

Tabii ki at arabası sürmek ne kadar zor olabilir diyen takipçilerimiz olacaktır. Oyundaki aracımızı sürmemiz gereken parkurların çeşitli yerlerinde oldukça zor şartlar bizleri bekliyor ve bu şartları aşmadıkça kasabanın pazarına ulaşamıyoruz. Dolayısıyla arabayı sürme yetenekleriniz ne kadar iyi olursa o kadar hızlı gitmeniz gereken yere gidebileceğinizi söyleyebilirim.

Ayrıca farklı ürünlerin, arabaların ve görüş açılarının olması sayesinde daha gerçekçi bir deneyim sahibi olabilmemiz mümkün. Oyunun fizik motoru da gerçek bir simülasyon deneyimi yaşamak isteyenler için yeterli düzeyde. PC'deki pek çok simülasyon oyununa yakın bir oynanış sunabildiğini atlamamak gerekiyor.

Eğer at arabası sürmek istiyor ve mal taşıma fikri hoşunuza gidiyorsa göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR