Farm Story 2 1.7.3.10g (Android)

Farm Story 2

Farm Story 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Story 2, Android cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir simülasyon oyunu.

Farm Story 2, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir çiftlik işletme oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda kontrolümüze verilen bir çiftliği düzenli bir şekilde yönetmeye çalışıyoruz.

Çiftlik işletmek tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi birçok problemi de beraberinde getiriyor. Yapmamız gereken birçok iş olduğu için zaman zaman karışıklık yaşayabiliyoruz. Açıkçası bu özelliğini epey sevdik çünkü oyunculara gerçeğe yakın bir deneyim sunuyor. Oyunda yer alan grafikler de keyifli atmosferi destekleyen öğeler arasında yer alıyor.

Oyunda yapmamız gereken çeşit çeşit iş var. Çiftliğimizde bulunan hayvanlarla ilgilenmeli, onları beslemeli ve sağlıklı bir şekilde büyümelerini sağlamalıyız. Buna ek olarak bahçelerimizde yetişen sebzeleri ve meyveleri toplamalı ve onları pazarda satmalıyız. Satacağımız ürünlerden para kazanabiliyoruz.

Bu parayı çiftliğimize yeni ürünler satın almak için kullanabiliyoruz. Ürün almak için tek yol bu değil. Arkadaşlarımızla değiş tokuş yaparak da yeni ürünler alabiliyoruz. Farm Story 2 bu yönüyle oyunculara sosyalleşme imkanı da sağlıyor. Oyun esnasında arkadaşlarımızla sohbet edebilme şansına sahibiz.

Sonuç olarak eğlenceli ve uzun soluklu bir oyun deneyimi sunan Farm Story 2, simülasyon oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR