Farm Town (Android)

Farm Town

Farm Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Town'da kendi çiftliğimizi yönetip geliştirmeye çalışıyoruz.

Farm Town, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi çiftçilik simülasyonlarından bir tanesi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Kapsamlı bir oyun deneyimi vaat eden Farm Town'daki temel amacımız çiftliğimizi düzgün bir şekilde işletmek, ürünlerimizden lezzetli yemekler yapmak ve olası problemleri kısa sürede çözmek.

Farm Town özellikle Hay Day oynamaktan keyif alanlara hitap eden bir yapım. Eğer yeni bir ufka yelken açmak istiyorsanız Farm Town mükemmel bir seçenek olacaktır. Oyunda kullanılan grafikler bu kategoride bulunan diğer oyunlara hayli benziyor. Yani hiçbir kalitede eksikliği hissetmiyoruz.

Farm Town'ın en iyi yanlarından birisi de oyunculara arkadaşlarıyla bir araya gelme ve oyunu birlikte oynayabilme şansı vermesi. Eğer Farm Town oynayan arkadaşlarınız varsa aranızda alışveriş yapabilir ve oyun içerisinde sohbet edebilirsiniz. Oyun çiftlik işletme konsepti üzerine kurulu olsa da karşımıza zaman zaman salı objeleri bulma görevleri veriliyor. Bu tarz görevler daha zengin bir oyun deneyimi yaşmamızı sağlıyor.

Çiftlik kurma ve çiftlik işletme oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız Farm Town'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR