Farm Truck 3D: Hay 1.1 (Android)

Farm Truck 3D: Hay

1.1
Farm Truck 3D: Hay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Truck 3D: Hay, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu.

Farm Truck 3D: Hay, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda çiftlik ortamında ve zorlu arazilerde tırımızı bize verilen görevleri tamamlamak amacıyla kullanıyoruz.

Oyunda tam tamına 15 bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin her birinde farklı bir ortamda mücadele veriyoruz. Bölümlerin kolaydan zora doğru sıralandığını ve bölüm tasarımlarının genel beğeniye hitap edecek bir yapıda olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Farm Truck 3D: Hay'de kolay kullanılabilen fakat alışması biraz zaman alan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranda beliren direksiyonu ve pedalları kullanarak tırı yönlendirebiliyoruz. Zorlu şartlar altında kullandığımızı ilk paragrafta belirtmiştik. Bu duruma karşın oyunda değişken açılı kamera sistemine yer verilmiş ve etrafımızda olup bitenleri net bir şekilde görmemiz sağlanmış.

Lider tablolarına da yer verilmiş olması, oynanabilirliği artırıyor. Sürekli yüksek puanlar almaya çabalarken oyunu uzun süreler boyunca oynamış oluyoruz. Simülasyon oyunları hoşunuza gidiyorsa Farm Truck 3D: Hay beklentilerinizi karşılayacaktır.