Farm Truck 3D: Wheat 1.1 (Android)

Farm Truck 3D: Wheat

1.1
Farm Truck 3D: Wheat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Truck 3D: Wheat ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Farm Truck 3D: Wheat eğer gerçekçi bir tır kullanma deneyimi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil tır oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tır simülatörü olan Farm Truck 3D: Wheat'de büyük bir çiftliğe konuk oluyoruz ve buğday hasatından sonra toplanan buğdayları nakliye etmeye çalışıyoruz. Oyunda temel amacımız ilk önce tırımıza atlayarak römorku tıra eklemek, sonrasında uzun römorkla birlikte dar alanlarda manevra yaparak işaretlenen park alanına tırımızı park etmek. Bu iş başalrda kolay olsa da oyunda ilerledikçe zorlaşmaya başlıyor. Kaza yapmamanız için büyük özen göstermelisiniz.

Farm Truck 3D: Wheat'de aracınızı farklı kamera açılarını kullanarak yönlendirebiliyorsunuz; bu kamera açıları içerisinde kokpit kamerası da yer alıyor, bu sayede tırın içerisinden direksiyonu ve aynaları görerek oyunu oynayabilmektesiniz. Oyunda aracınızı kontrol etmek için ekrandaki direksiyon, gaz ve fren pedalları ve vites tuşlarını kullanmaktasınız.

Farm Truck 3D: Wheat çok yüksek kaliteli grafiklere sahip olmasa da araç sürüş yeteneklerinizi zorlu bir teste sokmak isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR