Farming Simulator: Transport

Farming Simulator: Transport
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farming Simulator: Transport mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir traktör oyunudur

Farming Simulator: Transport gerçekçi oyun yapısıyla dikkat çeken bir mobil traktör simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir traktör oyunu olan Farming Simulator: Transport'ta çiftlik hayatının temelinde yer alan traktörleri kullanma keyfini yaşıyoruz. Oyun boyunca karşımıza traktör sürüş yeteneklerimizi sınayacak zorlu görevler çıkıyor. Bu görevleri tamamladıkça da çiftliğimizin gelişmesini sağlıyoruz.

Farming Simulator: Transport'da tarlaları ziyaret ediyoruz ve toplanan sebze ve meyveleri römorkumuza yükleyerek istenilen yere taşımaya çalışıyoruz. Fakat bu iş göründüğü kadar kolay değil; çünkü traktör kullandığımız bölgede zorlu arazi şartları yer alıyor. Topladığımız meyve ve sebzeleri römorkumuzdan düşürmemek için tümseklerde, engebeli yerlerde ve yokuşlarda dikkatli bir şekilde traktörümüzü kullanmamız gerekiyor.

Farming Simulator: Transport içerisinde farklı traktör türleri yer almakta. Görevleri tamamladıkça kazandığımız parayla yeni trafktörlerin kilidini açabiliyoruz. Farming Simulator: Transport yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden bir oyun olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR