Fast RACER

Fast RACER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fast RACER, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen ve yerli oyun geliştiricileri tarafından yapılan bir yarış oyunudur.

Fast RACER, Android üzerinden oynanabilen bir yarış oyunudur.

Yerli oyun geliştiricisi Pufline tarafından yapılan Fast RACER, eski zamanlarda görmeye alışık olduğumuz yarış oyunlarına yeni özellikler ekleyerek tekrar karşımıza çıkıyor. İlk el konsolları ve telefonlarda oynadığımız yarış oyunlarının benzeri olan Fast RACER'da arabaları yukarıda görüyoruz ve hareket etmekte olan aracımızla diğer araçlara çarpmadan en uzağa gitmeye çalışıyoruz. Her geçtiğimiz mesafe için de hızlanma alıyoruz ve ilerledikçe hızımız da tavana çıkıyor.

Oyunda daha yüksek skorlar almak için daha hızlı gitmek elzem. Fakat oyunun öyle göründüğü gibi kolay olduğunu söyleyemeyiz. Oyun boyunca çok zorlanıyoruz ve yaptığımız skorlar her zaman aşağılarda kalıyor. Ancak refleksleriniz ve oyuna dair alışkanlıklarınız arttıkça, aldığınız skorlar da çoğalıyor ve daha iyi yerlere gelmeye başlayabiliyorsunuz. Kendinize basit ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun arıyorsanız bakmanız gerekene oyunların en başında Fast RACER geliyor.

YORUMLAR